Συνάντηση του Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας Σωτήρη Βόσδου με τη Διευθύντρια Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας
Τον Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας Σωτήρη Βόσδου επισκέφτηκαν στο γραφείο του την Πέμπτη 25 Αυγούστου 2022, η Διευθύντρια Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας Όλγα Μούσιου– Μυλωνά και ο Προϊστάμενος Εκπαιδευτικών Θεμάτων Θωμάς Τσούλης, οι οποίοι τον ενημέρωσαν για τα ζητήματα της Πρωτοβάθμιας Διεύθυνσης ενόψει της έναρξης της νέας σχολικής χρονιάς.
Κοινοποιήστε:
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)