Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος διαπραγμάτευσης δρομολογίου μεταφοράς 10 μαθητών διαδρομής Δ.Δ. Βεύης – Δ.Δ. Λόφων
Καλούμε την 9-5-2019 και ώρα 9.00 π.μ. στον ημιώροφο του Διοικητηρίου, τους οδηγούς ταξί που έχουν έδρα στο Δ.Δ. Βεύης ή στο Δ.Δ. Λόφων, προκειμένου να πραγματοποιηθεί η διαδικασία της Διαπραγμάτευσης δρομολογίου, που προέκυψε μετά τον σχετικό αριθ.3/2018 Διαγωνισμό, για το σχολικό έτος 2018-2019, λόγω της ανάγκης για τη μεταφορά 10 μαθητών πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης χωρικής αρμοδιότητας Π.Ε.Φλώρινας.
Πατήστε εδώ.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)