Αναγνώριση Ομάδας Παραγωγών: «ΑΓΡΟΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΕΙΣ ΝΙΚΗΣ Α΄ Ι.Κ.Ε..»
Αναγνωρίζουμε ως Ομάδα Παραγωγών την εταιρία «ΑΓΡΟΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΕΙΣ ΝΙΚΗΣ Α΄ Ι.Κ.Ε..» για αγελαδινό γάλα με νομικό πρόσωπο την εταιρία «ΑΓΡΟΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΙΣΕΙΣ ΝΙΚΗΣ Α΄ Ι.Κ.Ε..», καθώς πληρεί τα κριτήρια αναγνώρισης, στα πλαίσια του Καν. 1308/2013 όπως τροποποιήθηκε και ισχύει, λαμβάνοντας υπόψη ότι η Ομάδα Παραγωγών έχει 5 μέλη.
Δείτε εδώ την Απόφαση όπως δημοσιεύτηκε στη ΔΙΑΥΓΕΙΑ.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)