Τη σύμβαση του έργου «Ασφαλτόστρωση της Τοπικής Κοινότητας Ιτιάς» υπόγραψε ο Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας Γιώργος Κασαπίδης
Τη σύμβαση του έργου «Ασφαλτόστρωση της Τοπικής Κοινότητας Ιτιάς» υπέγραψε ο Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας, Γιώργος Κασαπίδης, με τον εκπρόσωπο της αναδόχου εταιρείας «ΕΡΓΟΝ Α.Τ.Τ.Ε.Β.Ε», Αλκιβιάδη Ρόμπη.
Το έργο, προϋπολογισμού μελέτης της κατασκευής 100.000,00 €, περιλαμβάνει ασφαλτοστρώσεις του κεντρικού δρόμου που διασχίζει τον οικισμό, καθώς και υψομετρική τακτοποίηση των φρεατίων.
Η προθεσμία περάτωσης του έργου είναι 240 ημερολογιακές ημέρες.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)