Συνάντηση του Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας με εκπροσώπους των διοικήσεων του Σ.Ο.Χ. και του Α.Ο.Φ.
Με εκπροσώπους των Διοικήσεων του Συλλόγου Ορειβασίας Χιονοδρομίας Φλώρινας και του Αθλητικού Ομίλου Φλώρινας συναντήθηκε ο Αντιπεριφερειάρχης Φλώρινας Σωτήρης Βόσδου, τη Δευτέρα 3 Οκτωβρίου 2022.
Τον Σύλλογο Ορειβασίας Χιονοδρομίας Φλώρινας εκπροσώπησαν ο Πρόεδρος Λάζαρος Καράντζας και ο έφορος Θεόδωρος Σβάρνας, ενώ τον Αθλητικό Όμιλο Φλώρινας εκπροσώπησαν ο Ομοσπονδιακός προπονητής Χρήστος Τίτας και η διεθνής αθλήτρια Βούλα Λαδοπούλου.
Κατά τη διάρκεια της συνάντησης οι εκπρόσωποι των σωματείων κατέθεσαν στον Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας προτάσεις για την ανάπτυξη του ορεινού αθλητισμού της περιοχής.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)