Συνάντηση του Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Φλώρινας με τη χορωδία του Κ.Α.Π.Η. Φλώρινας
Τον Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Φλώρινας κ. Στέφανο Μπίρο επισκέφτηκαν την Πέμπτη 6 Απριλίου μέλη της χορωδίας του Κ.Α.Π.Η. Φλώρινας στα γραφεία της Π.Ε. Φλώρινας.
Κατά τη διάρκεια της εθιμοτυπικής συνάντησης, συζητήθηκαν γενικότερα θέματα που αφορούν το Κ.Α.Π.Η. Φλώρινας και τη χορωδία. Ο κ. Μπίρος εξήρε το έργο και τις δράσεις της χορωδίας τονίζοντας πως αναδεικνύει με μοναδικό τρόπο την πολιτιστική κληρονομιά της περιοχής μας σε πολλές περιοχές της Ελλάδας, προσθέτοντας πως η Π.Ε. Φλώρινας θα βρίσκεται στο πλευρό τους, στηρίζοντας κάθε ενέργεια και πρωτοβουλία που αναπτύσσουν.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)