Συμμετοχή της χορωδίας παραδοσιακής μουσικής του Ωδείου Φλώρινας σε συνάντηση χορωδιών στη Λάρισα
Την Κυριακή 5 Ιουνίου 2016 στις 8:30 μ.μ. στο Κηποθέατρο Αλκαζάρ, η χορωδία παραδοσιακής μουσικής του Ωδείου Φλώρινας που δημιουργήθηκε σε συνεργασία με το Σύλλογο Κιουταχειωτών – Μικρασιατών Φλώρινας, υπό τη διεύθυνση του κ. Βασίλη Δόντσιου, συμμετέχει στην 1η Συνάντηση Παραδοσιακών Μουσικών Συνόλων , που συνδιοργανώνει η Αντιδημαρχία Πολιτισμού & Επιστημών Δήμου Λαρισαίων και το Σύγχρονο Ωδείο Λάρισας.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)