Ο Αντιπεριφερειάρχης Φλώρινας Σωτήρης Βόσδου συνεχάρη τον πρόεδρο του Α.Σ.Ε.Α. “ΣΑΡΙΣΕΣ” Φλώρινας Γιώργο Λυγούρα για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος
Τον πρόεδρο του Α.Σ.Ε.Α. “ΣΑΡΙΣΕΣ” Φλώρινας Γιώργο Λυγούρα συνάντησε στο γραφείο του, ο Αντιπεριφερειάρχης Φλώρινας Σωτήρης Βόσδου και τον συνεχάρη, την Τρίτη 16 Μαΐου 2023,για την κατάκτηση του Πρωταθλήματος της Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης, στη Β΄ Εθνική Κατηγορία Ανδρών.
Ο Αντιπεριφερειάρχης ζήτησε από τον πρόεδρο του συλλόγου να διαβιβάσει τα θερμά του συγχαρητήρια στο τεχνικό επιτελείο, τους αθλητές και τα υπόλοιπα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου,και τόνισε οτι η κατάκτηση της πρωτιάς σε μια μεγάλη αθλητική διοργάνωση, μας κάνει όλους ιδιαίτερα υπερήφανους.
Επίσης, ευχήθηκε από καρδιάς καλή επιτυχία στις προσεχείς αγωνιστικές υποχρεώσεις της Ανδρικής ομάδας,στην Α2 Εθνική Κατηγορία.
Κοινοποιήστε:
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)