Εκδήλωση συλλόγου Κιουταχειωτών-Μικρασιατών Φλώρινας στα πλαίσια του εορτασμού της Μικρασιατικής Καταστροφής και Μνήμης του Χρυσοστόμου Σμύρνης
Το Διοικητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Κιουταχειωτών – Μικρασιατών Φλώρινας «Ο Άγιος Μηνάς» στα πλαίσια του εορτασμού της Μικρασιατικής Καταστροφής και της Μνήμης του Χρυσοστόμου Σμύρνης, διοργανώνει εκδήλωση με θέμα: “Μικρά Ασία: Λίκνο πολιτισμού με αιώνια ακτινοβολία” με ομιλητή τον Αρχιμανδρίτη Ειρηναίο Χατζηεφραιμίδη, Καθηγητή Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας στην Ταράτσα του Ξενοδοχείου LINGOS στις 16 Σεπτεμβρίου 2018 και ώρα 18:00 μ.μ.
Συμμετέχει η παραδοσιακή χορωδία του Ωδείου Φλώρινας σε συνεργασία με τον Σύλλογο Κιουταχειωτών – Μικρασιατών Φλώρινας “Ο Άγιος Μηνάς.
Με τιμή
Η Πρόεδρος Ο Γ. Γραμματέας
Μ. Δανιηλίδου Σ. Κουγιουμτζόγλου
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)