Κοπή βασιλόπιτας και βράβευση του Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Φλώρινας από τη Λέσχη Πολιτισμού Φλώρινας
Την καθιερωμένη κοπή της βασιλόπιτας πραγματοποίησε η Λέσχη Πολιτισμού Φλώρινας το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου.
Τους παρευρισκόμενους καλωσόρισε ο πρόεδρος της Λέσχης και Περιφερειακός Σύμβουλος κ. Γιώργος Αντωνιάδης, ο οποίος μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη συνεισφορά της παρούσας περιφερειακής αρχής και των πολιτιστικών συλλόγων στο να διατηρηθεί ζωντανός ο πολιτισμός στην περιοχή μας.
Στα πλαίσια της εκδήλωσης, μετά από ομόφωνη απόφαση του διοικητικού συμβουλίου της Λ.Π.Φ., βραβεύτηκε ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Φλώρινας κ. Στέφανος Μπίρος για την προσφορά του στη Λέσχη και τον πολιτισμό της περιοχής γενικότερα.
Βίντεο:
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)