Εορταστική επίσκεψη στο φυλάκιο Λαιμού πραγματοποίησε την Κυριακή 31 Δεκεμβρίου 2017 ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Φλώρινας κ. Στέφανος Μπίρος, με αφορμή την περιοδεία στην περιοχή του Αρχηγού ΓΕΣ Αντιστράτηγου κ. Αλκιβιάδη Στεφανή. Παρόντες ήταν επίσης ο Δήμαρχος Πρεσπών κ. Παναγιώτης Πασχαλίδης καθώς και στελέχη και στρατιώτες των ενόπλων δυνάμεων.
Κατά τη διάρκεια της επίσκεψης ο κ. Μπίρος αντάλλαξε ευχές με τα στρατευμένα νιάτα και τους αξιωματικούς, τονίζοντας ιδιαίτερα ότι η παρουσία τους στην ακριτική περιοχή συμβάλλει καθοριστικά στο αίσθημα ασφάλειας των κατοίκων.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)