Η Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας και η ιερά Μητρόπολη Φλώρινας συμμετέχοντας ως εταίρος στην Κοινωνική Σύμπραξη στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Επισιτιστικής και Βασικής Υλικής Συνδρομής για το Ταμείο Ευρωπαϊκής Βοήθειας για τους Άπορους (ΤΕΒΑ/FEAD)» ανακοινώνει ότι την Πέμπτη 18 Φεβρουάριου και την Παρασκευή 19 Φεβρουαρίου, τις ώρες 09:30 π.μ. με 15:30 μ.μ, στο χώρο της Εκκλησίας της Αγίας Παρασκευής θα προβεί στη διανομή προϊόντων .Οι ωφελούμενοι του προγράμματος ΤΕΒΑ θα πρέπει να έχουν μαζί τους:
1) ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ,
2) ΑΜΚΑ Ή ΑΦΜ.
Για την παραλαβή προϊόντων άλλων ατόμων του προγράμματος που δεν μπορούν να προσέλθουν θα πρέπει ο εκπρόσωπος τους να έχει μαζί του:
1) ΑΙΤΗΣΗ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΥ,
2) ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΥ
3) ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ.
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)