Στο Αμύνταιο κάθε Δευτέρα ο Αντιπεριφερειάρχης Φλώρινας Αθανάσιος Τάσκας θα δέχεται πολίτες και εκπροσώπους συλλογικών φορέων του Δήμου Αμυνταίου
Κάθε Δευτέρα 09:00 – 11:00, ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Φλώρινας Αθανάσιος Τάσκας, στο πλαίσιο της αμφίδρομης επικοινωνίας, θα δέχεται πολίτες και εκπροσώπους συλλογικών φορέων του Δήμου Αμυνταίου, στο παράρτημα Αμυνταίου της Π.Ε. Φλώρινας, στην οδό Γυμναστηρίου 7 (Κτηνιατρείο – Ισόγειο).
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)