Παράδοση απινιδωτή στον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου από τον
Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας Σωτήρη Βόσδου
Έναν απινιδωτή για χρήση στον Ιερό Ναό Αγίου Δημητρίου, παρέδωσε τη Δευτέρα 28 Αυγούστου 2023, ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Φλώρινας Σωτήρης Βόσδου, στο πλαίσιο υλοποίησης του προγράμματος με τίτλο «Πρόγραμμα Απινίδωσης Δημόσιας Πρόσβασης Περιφέρειας Δυτικής Μακεδονίας – Θωμάς Γάκης», για τη διάθεση 120 συσκευών.
Τον απινιδωτή παρέλαβε ο Πρεσβύτερος π. Ιωάννης Δημόπουλος, παρουσία του μέλους της επιτροπής του φιλόπτωχου ταμείου του Ιερού Ναού Αγίου Δημητρίου, κας Βασιλικής Κεραμιδιώτη.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)