Συνάντηση του Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας Σωτήρη Βόσδου με τον Σύλλογο-Σύνδεσμο Αποστράτων Σωμάτων Ασφαλείας Ν. Φλώρινας «η Αγία Ειρήνη»
Τον Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας επισκέφτηκε τη Δευτέρα 1 Αυγούστου 2022 αντιπροσωπεία του νεοεκλεγέντος Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου – Συνδέσμου Αποστράτων Σωμάτων Ασφαλείας Ν. Φλώρινας «η Αγία Ειρήνη».
Τον Σύλλογο – Σύνδεσμο Αποστράτων Σωμάτων Ασφαλείας Ν. Φλώρινας «η Αγία Ειρήνη»εκπροσώπησαν ο Πρόεδρος Αναστάσιος Παπαμιχαήλ, ο Αντιπρόεδρος Σάββας Καραβασιλειάδης, ο Ταμίας Πολυνείκης Θεοδουλίδης και το μέλος Ιωάννης Παπαρίζος, οι οποίοι ενημέρωσαν τον Αντιπεριφερειάρχηγια τους τομείς που δραστηριοποιείται ο σύλλογος και τα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο κλάδος.
Ο Αντιπεριφερειάρχης Σωτήρης Βόσδου συνεχάρη τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου για την εκλογή τους και ευχήθηκε καλή και δημιουργική θητεία. Επίσης δήλωσε ότι στο πλαίσιο των αρμοδιοτήτων της, η Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας θα συνδράμει στις δραστηριότητες του Συλλόγου.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)