Παρουσίαση παραμυθιού «Η μάγισσα Τσούσκα και το χιόνι»
Στα πλαίσια της προσπάθειας για την ανάδειξη του νομού Φλώρινας ως εκπαιδευτικό – τουριστικό προορισμό, η Π.Ε. Φλώρινας και το Επιμελητήριο Φλώρινας, έχουν την τιμή να σας προσκαλέσουν στην παρουσίαση του πρώτου παραμυθιού για τη Φλώρινα, «Η μάγισσα Τσούσκα και το χιόνι».
Πέμπτη 8 Ιουνίου 2017, ώρα 11:00
Αίθουσα Θεόδωρος Αγγελόπουλος, του Πολιτιστικού Κέντρου Φλώρινας.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)