Λειτουργία Γραφείου του ΟΠΕΚΕΠΕ στην Π.Ε. Φλώρινας
Η Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας ανταποκρινόμενη στις ανάγκες στήριξης του πρωτογενούς τομέα, στην εποχή της απολιγνιτοποίησης και της υγειονομικής συγκυρίας, παραχώρησε χώρο-γραφείο εντός του διοικητηρίου για την κάλυψη των αναγκών της εύρυθμης λειτουργίας του Ελληνικού Οργανισμού Πληρωμών των Κοινοτικών Ενισχύσεων, Προσανατολισμού και Εγγυήσεων (ΟΠΕΚΕΠΕ).
Η εν λόγω απόφαση αναμένεται να συμβάλλει στην ορθολογικότερη και κατά συνέπεια αποτελεσματικότερη διαχείριση των αναγκών του αγροτικού-κτηνοτροφικού κόσμου, προκειμένου να παραμείνει βιώσιμος.
Υπενθυμίζεται ότι λόγω των υγειονομικών συνθηκών η εξυπηρέτηση του κοινού στην υπηρεσία του ΟΠΕΚΕΠΕ πραγματοποιείται στον 4ο όροφο του διοικητηρίου, κατόπιν τηλεφωνικού ραντεβού στον αριθμό 23850 44956, κατά τις εργάσιμες ημέρες και ώρες.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)