Τη Δευτέρα 24 Φεβρουαρίου 2020, ο Αντιπεριφερειάρχης Περιφερειακής Ενότητας Φλώρινας, Ιωάννης Κιοσές, πραγματοποίησε εθιμοτυπική επίσκεψη στην Αστυνομική Διεύθυνση Φλώρινας.
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε με αφορμή την πρόσφατη προαγωγή του κ. Δημήτριου Παλιογιάννη στον βαθμό του Ταξιάρχου. Ο κ. Κιοσές συνεχάρη τον κ. Παλιογιάννη και του ευχήθηκε υγεία, δύναμη και κάθε επιτυχία στα υψηλά του καθήκοντα.
Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε σε εξαιρετικό κλίμα και ήταν ιδιαίτερα εποικοδομητική, αναδεικνύοντας τις βαθιές και διαχρονικές σχέσεις που συνδέουν τις Αρχές του τόπου μας.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)