Εσπερίδα στην Π.Ε. Γρεβεβών για τις ΑΠΕ
Η Περιφερειακή Ενότητα Γρεβενών, στο πλαίσιο των διήμερων εκδηλώσεων αφιερωμένων στην ενέργεια, σας προσκαλεί στην Εσπερίδα που διοργανώνει με θέμα: «Η σημερινή πορεία των ΑΠΕ – Υφιστάμενη κατάσταση και προοπτικές στην Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας» την Πέμπτη 4 Μαΐου 2017 και ώρα 18:00, στην αίθουσα ‘’Πέτρος Σιούλης’’ στο Διοικητήριο Γρεβενών με κεντρικό ομιλητή τον εκπρόσωπο της Ρυθμιστικής Αρχής Ενέργειας (Ρ.Α.Ε.), Δρ. Διονύσιο Παπαχρήστου, Ηλεκτρολόγο Μηχανικό, Ειδικό Επιστήμονα και Δ/ντη του Γραφείου Τύπου & Δημοσίων Σχέσεων.
Στο τέλος της παρουσίασης θα ακολουθήσει συζήτηση.
Ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Γρεβενών
Σημανδράκος Ευάγγελος
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)