Επικαιροποίηση Μητρώου συλλόγων – σωματείων από την ΠΕ Φλώρινας
Στα πλαίσια επικαιροποίησης του μητρώου επικοινωνίας της Π.Ε. Φλώρινας εν όψει της νέας χρονιάς, παρακαλούμε όπως οι τοπικοί σύλλογοι (μορφωτικοί – αθλητικοί – πολιτιστικοί), οι τοπικές ενώσεις και τα τοπικά σωματεία αποστείλουν στοιχεία (Επωνυμία – τηλέφωνα επικοινωνίας – υπεύθυνοι επικοινωνίας – διευθύνσεις – ηλεκτρονικές διευθύνσεις) στην ηλεκτρονική διεύθυνση info@florina.pdm.gov.gr ή μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας στα τηλέφωνα 2385350409 & 6985949434.
Ευχαριστούμε για την ανταπόκριση!
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)