Ενημερωτική σύσκεψη για το θέμα της ΔΕΗ πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Μ. Πέμπτης στην Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας, με πρωτοβουλία του δημάρχου Άργους Ορεστικού Π. Κεπαπτσόγλου. Η συνάντηση πραγματοποιήθηκε, προκειμένου να ενημερωθεί το σύνολο των τοπικών κοινωνιών για τις εξελίξεις, καθώς όπως τόνισε ο Περιφερειάρχης Θ. Καρυπίδης “όσο πιο ενημερωμένοι είμαστε, τόσο καλύτερες αποφάσεις παίρνουμε”. Η ενημέρωση έγινε απο τον πρόεδρο της ΓΕΝΟΠ ΔΕΗ Γ. Αδαμίδη.
Για βίντεο πατήστε εδώ.
Κοινοποιήστε:
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)