ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 11.05.2024
Η Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας και η Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας προσκάλεσαν από τον Ιανουάριο τον Δημοσιογράφο Γιώργο Αυτιά σε ημερίδα για την περιοχή της Φλώρινας. Ο Γιώργος Αυτιάς αποδέχθηκε την τιμητική πρόσκληση με έναν όρο. Όλο το κόστος της μετάβασης του στη Φλώρινα και η διαμονή του να γίνει με δικές του δαπάνες. Η παρουσία του βεβαιώνει την αγάπη του στην περιοχή μας, παρά το βαρύ πρόγραμμα που έχει Πανελληνίως.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)