Χριστουγεννιάτικα Κάλαντα στην Π.Ε. Φλώρινας
Τα Χριστουγεννιάτικα Κάλαντα στον Περιφερειάρχη Δυτικής Μακεδονίας Γιώργο Κασαπίδη, τον Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας Σωτήρη Βόσδου και τα στελέχη της Π.Ε. Φλώρινας έψαλαν μεταξύ άλλων, η Φιλαρμονική του Δήμου Φλώρινας, την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2023.
Επίσης, το γραφείο του Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας επισκέφτηκαν την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2023, οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε΄ Τάξης του 2ου και 3ου Δημοτικού Σχολείου Φλώρινας, που έψαλαν τα Χριστουγεννιάτικα Κάλαντα και ευχήθηκαν στον Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας Καλά Χριστούγεννα και Ευτυχισμένο το Νέο Έτος.
Κοινοποιήστε:
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)