ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ
Από τον Δήμο Αμυνταίου ξεκίνησε τις εορταστικές του επισκέψεις ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Φλώρινας κ. Στέφανος Μπίρος.
Συγκεκριμένα, τη Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου επισκέφτηκε τα ΚΑΠΗ Αετού, Φιλώτα, Αμυνταίου και Αγ. Παντελεήμονα, την Τρίτη 20 Δεκεμβρίου επισκέφτηκε το ΚΗΦΗ Φλώρινας και το Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας Φλώρινας, την Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου επισκέφτηκε το ΚΑΠΗ Φλώρινας, το Γηροκομείο Φλώρινας και τον Μητροπολίτη Φλωρίνης, Πρεσπών & Εορδαίας κ.κ. Θεόκλητο ενώ την Πέμπτη 22 Δεκεμβρίου επισκέφτηκε το Φυλάκιο και το Τελωνείο Νίκης και ολοκλήρωσε τις επισκέψεις με την παρουσία του στην εκδήλωση που πραγματοποίησαν τα παιδιά του ΚΕΦΙΑΠ Φλώρινας.
Στις συναντήσεις που είχε με τους φιλοξενούμενους στα προνοιακά ιδρύματα αντάλλαξε ευχές και μοίρασε συμβολικά δώρα.
Κοινοποιήστε:
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)