Αιτήσεις για επιδοτούμενες δράσεις μελισσοκομίας έτους 2024
Ανακοινώνετε από τη Διεύθυνση Αγροτικής Οικονομίας της Π.Ε. Φλώρινας, ότι ξεκίνησε η υποβολή των αιτήσεων για τις δράσεις:
- Αντικατάσταση Κυψελών και Κινητών Βάσεων και
- Οικονομική ενίσχυση της Νομαδικής Μελισσοκομίας
Καταληκτική ημερομηνία υποβολής αιτήσεων: 30/05/2024 με τους εξής τρόπους:
- ηλεκτρονικά (με ευθύνη του αιτούντα) με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά μέσω του παρακάτω συνδέσμου: https://www.gov.gr/ipiresies/georgia-kai-ktenotrophia/ktenotrophia/psephiakes-uperesies-gia-melissokomous
- ή οι δυνητικοί δικαιούχοι που δεν μπορούν να πραγματοποιήσουν την ψηφιακή υποβολή της Αίτησης συμμετοχής στις Δράσεις και την ανάρτηση των απαραίτητων δικαιολογητικών-παραστατικών, μπορούν να απευθύνονται στο Κέντρο Μελισσοκομίας Δυτικής Μακεδονίας, ώρες 09:00-15:00 κα. Μαρίνου Ελισσάβετ, τηλέφωνο: 2461 0 21444, e-mail: kmdytmak@gmail.com.
Για περισσότερες πληροφορίες, στη Δ.Α.Ο. Π.Ε. Φλώρινας, γραφείο 7 και στο τηλέφωνο 2385350542, κα. Σεχίδου Ναταλία.
Ο Δ/ΝΤΗΣ
ΑΓΡ. ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΠΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)