Παράδοση – παραλαβή στην Π.Ε. Φλώρινας.
Σε εγκάρδιο και φιλικό κλίμα πραγματοποιήθηκε εχθές στο Διοικητήριο Φλώρινας η τελετή παράδοσης – παραλαβής, μεταξύ του νυν αντιπεριφερειάρχη κ. Ιωάννη Κιοσέ και του πρώην αντιπεριφερειάρχη κ. Στέφανου Μπίρου.
Στη λιτή τελετή παρόντες ήταν -μεταξύ άλλων- ο δήμαρχος Φλώρινας κ. Βασίλειος Γιαννάκης, ο πρώην αντιπεριφερειάρχης Ενέργειας κ. Κωνσταντίνος Γέρου, ο πρώην περιφερειακός σύμβουλος κ. Γιώργος Αντωνιάδης, ο περιφερειακός σύμβουλος κ. Σωτήρης Βόσδου, υποψήφιοι περιφερειακοί σύμβουλοι, δημοτικοί σύμβουλοι καθώς και διάφοροι υπηρεσιακοί παράγοντες.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)