Βράβευση από την Περιφέρεια αθλητών που διακρίθηκαν από 1-1-2014 έως σήμερα – Δηλώσεις συμμετοχής
Η Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας θα προγραμματίσει τελετή επιβράβευσης των Αθλητών και Αθλητριών που διακρίθηκαν από 01-01-2014 έως σήμερα σε Πανελλαδικό επίπεδο, καταλαμβάνοντας μία από τις τρεις πρώτες θέσεις.
Παρακαλούμε τους συλλόγους ή τα σωματεία που οι αθλητές τους έχουν διακριθεί σε μία από τις τρεις πρώτες θέσεις να προσέλθουν μέχρι 23-03-2018 στη Δ/νση Υγείας της Π.Ε. Φλώρινας, στον 4ο όροφο του Διοικητηρίου, προκειμένου να δηλώσουν τα στοιχεία των Αθλητών τους (Ονοματεπώνυμο – Πατρώνυμο – Τηλέφωνο Επικοινωνίας – Άθλημα Διάκρισης – Ημερομηνία – Ομοσπονδία ή Σύλλογο στον οποίο δραστηριοποιούνται).
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)