Βράβευση διακριθέντων αθλητών – αθλητριών από την Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας
Η Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας θα πραγματοποιήσει τελετή βράβευσης Αθλητών – Αθλητριών που διακρίθηκαν από 01-01-2014 έως σήμερα σε Βαλκανικό, Ευρωπαϊκό και Παγκόσμιο επίπεδο, καταλαμβάνοντας μία από τις τρεις πρώτες θέσεις.
Παρακαλούμε τους συλλόγους ή τα σωματεία που οι αθλητές τους έχουν διακριθεί σε μία από τις τρεις πρώτες θέσεις να προσέλθουν μέχρι 23-11-2017 στη Δ/νση Υγείας της Π.Ε. Φλώρινας στον 4ο όροφο του Διοικητηρίου προκειμένου να μας δηλώσουν τα στοιχεία των Αθλητών τους (Ονοματεπώνυμο – Πατρώνυμο – Τηλέφωνο Επικοινωνίας – Άθλημα Διάκρισης – Ημερομηνία – Ομοσπονδία ή Σύλλογο στον οποίο δραστηριοποιούνται).
Τηλ. Επικοινωνίας: 2385054465 (Ξανθοπούλου Ειρήνη)
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)