ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Σας προσκαλούμε στην εκδήλωση που συνδιοργανώνουν η Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας, η Λέσχη Πολιτισμού Φλώρινας και το Ωδείο της Περιφερειακής Ενότητας Φλώρινας, με αφορμή τη συμπλήρωση 5 χρόνων από τον θάνατο του Θόδωρου Αγγελόπουλου, την Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου, στις 8 το βράδυ, στο Πολιτιστικό Κέντρο Φλώρινας, αίθουσα “Θόδωρος Αγγελόπουλος”.
Η εκδήλωση θα περιλαμβάνει μουσικό αφιέρωμα από τις ταινίες του σκηνοθέτη, προβολή ντοκιμαντέρ και αποκαλυπτήρια προτομής του Θόδωρου Αγγελόπουλου.
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)