ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Σας προσκαλούμε στα εγκαίνια της πολιτιστικής δράσης «ΦΥΣΗυιοθεσία», που θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου και ώρα 20.00 στον 1ο όροφο του Αρχαιολογικού Μουσείου Φλώρινας. 7 εικαστικοί – 7 συνθέτες υιοθετούν 7 τοπόσημα της περιοχής Η δράση είναι επιλεγμένη για επιχορήγηση από ειδική επιτροπή του Υπουργείου Πολιτισμού.
Διάρκεια έκθεσης 22 Δεκεμβρίου 2023 – 25 Ιανουαρίου 2024
Ημέρες και ώρες επισκέψεων : Τετάρτη έως Δευτέρα 8:00 – 17:00
Ο Πρόεδρος του Ωδείου
Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Φλώρινας
Σωτήριος Βόσδου
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)