Ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Φλώρινας στη χειροτονία του νέου Μητροπολίτη Φλωρίνης, Πρεσπών & Εορδαίας κ.κ. Ειρηναίου
Στη χειροτονία του νέου Μητροπολίτη Φλωρίνης, Πρεσπών και Εορδαίας κ. κ. Ειρηναίου, που πραγματοποιήθηκε στον Ιερό Μητροπολιτικό Ναό Αθηνών, παρέστη ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Φλώρινας, την Κυριακή 22 Οκτωβρίου 2023.
Μετά το πέρας της Θείας Λειτουργίας, στο γεύμα που ακολούθησε, ο Αντιπεριφερειάρχης υπέβαλε τα σέβη του στον νέο Δεσπότη Φλωρίνης Πρεσπών και Εορδαίας κ. κ. Ειρηναίο και του ευχήθηκε έτη πολλά και καλή ποιμαντορία.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)