Συνάντηση εργασίας του Αντιπεριφερειάρχη Φλώρινας στην ΑΝ.ΦΛΩ.
Συνάντηση εργασίας είχε σήμερα Παρασκευή 18 Αυγούστου 2023, ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Φλώρινας Σωτήρης Βόσδου με τον Γιώργο Γαζέα, Συντονιστή ΟΤΔ της Αναπτυξιακής Φλώρινας Α.Ε., σχετικά με τις μελέτες που εκπονεί η ΑΝ.ΦΛΩ. Α.Ε. στο πλαίσιο της συνεργασίας με την Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας.
Στην συνάντηση συμμετείχαν επίσης από το Γραφείο Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Φλώρινας, ο Νίκος Κοντίνης, Πολιτικός Μηχανικός και η Ειρήνη Θεοδώρου, Ειδική Συνεργάτιδα.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)