Εργασίες ασφαλτόστρωσης στην περιοχή Περβάλι από την Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας
Μετά από επισημάνσεις των κατοίκων του Δήμου Πρεσπών, αναφορικά με την εκτέλεση της ασφαλτόστρωσης στην περιοχή Περβάλι του έργου « Βελτίωση οδικής ασφάλειας, Ε.Ο.15 και Επ.Ο.11 Δήμου Πρεσπών», γνωστοποιούμε ότι το έργο βρίσκεται σε εξέλιξη.
Στην παρούσα φάση υλοποιείται η πρώτη στρώση ασφαλτοτάπητα (ισοπεδωτική στρώση) και στη συνέχεια θα ακολουθήσει η δεύτερη στρώση (στρώση κυκλοφορίας – αντιολισθηρή).
Η υπηρεσία παρακολουθεί το έργο και έχουν γίνει σχετικές υποδείξεις στην ανάδοχο εταιρεία.
Παρακαλούμε για την κατανόηση των κατοίκων και των επισκεπτών καθ΄ όλη τη διάρκεια εκτέλεσης του έργου.
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)