Εκ μέρους της Περιφερειακής Ενότητας Φλώρινας, εκφράζουμε τα βαθιά και ειλικρινή μας συλλυπητήρια στην οικογένεια του Φλωρινιώτη Ήρωα Πολεμιστή, Μαέστρου και Μουσικού, Δημητρίου Λιώτση.
Ο Δημήτριος Λιώτσης υπήρξε ένας ευπατρίδης Φλωρινιώτης που προσέφερε τα μέγιστα στην πατρίδα και τον πολιτισμό. Η πολυδιάστατη προσωπικότητά του και το πολύπλευρο έργο του τιμήθηκαν δεόντως από όλους τους φλωρινιώτες και αποτέλεσαν πρότυπο και έμπνευση για τη νέα γενιά.
Αιωνία του η Μνήμη!
Ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Φλώρινας
Στέφανος Μπίρος
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)