Μετά την επιτυχία των σεμιναρίων Αφρικάνικων κρουστών “Όλα είναι ρυθμός” από τον καθηγητή του Ωδείου Φώτη Μπαρή, δημιουργούνται νέα τμήματα διδασκαλίας Αφρικάνικων κρουστών για ενήλικες και παιδιά – εφήβους.
Τα τμήματα θα είναι ολιγομελή (3-5 άτομα), θα λειτουργούν σε εβδομαδιαία βάση και το κόστος συμμετοχής σε αυτά είναι 20€ το μήνα.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με τη γραμματεία του Ωδείου, προκειμένου να ενημερωθούν για τις ημέρες και ώρες των τμημάτων στο τηλέφωνο: 2385046542.
Θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας.
Ο Διευθυντής του Ωδείου Φλώρινας Π.Δ.Μ.
Βασίλειος Κίτσος
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)