Συλλυπητήριο μήνυμα Αντιπεριφερειάρχη για το εργατικό ατύχημα στην είσοδο της Φλώρινας
Ο Αντιπεριφερειάρχης και η Π.Ε. Φλώρινας εκφράζουν τα βαθιά και ειλικρινή τους συλλυπητήρια στην οικογένεια του αδικοχαμένου εργαζόμενου που έχασε τη ζωή του εν ώρα εργασίας κατά τη διάρκεια της ασφαλτόστρωσης του οδικού άξονα Φλώρινα – Αρμενοχώρι.
Για άλλη μια φορά αναδεικνύεται περίτρανα η αναγκαιότητα τήρησης των κανόνων ασφάλειας και υγιεινής για την αποφυγή δυστυχημάτων στους χώρους εργασίας.
Ο Αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Φλώρινας
Στέφανος Μπίρος
Κοινοποιήστε:![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/32x32/mail.png)
![Share on Facebook Facebook](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/facebook.png)
![Share on Twitter twitter](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/twitter.png)
![Pin it with Pinterest pinterest](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/pinterest.png)
![Share by email mail](https://florina.pdm.gov.gr/wp-content/plugins/social-media-feather/synved-social/image/social/regular/64x64/mail.png)